Główną działalnością naszej firmy jest bezpośredni import i sprzedaż detaliczna i hurtowa oryginalnych produktów pochodzących prosto ze słonecznej Italii.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów spożywczych, piw, win, napoi, wód mineralnych i kaw od najlepszych, włoskich producentów jak również wysokiej jakości produkty chemii dla gospodarstw domowych i kosmetyków.

Sprzedajemy towary przeznaczone dla odbiorców indywidualnych, kanału Ho.Re.Ca. i sklepów, a ich wysoka jakość zadowoli nawet największych smakoszy. 

Cały czas poszukujemy nowych wyzwań i inspiracji, poszerzamy bezustannie listę naszych produktów wzbogacając ją o najbardziej wyszukane pozycje stawiając jednocześnie na jakość oferowanych produktów. Oczywiście rozwój naszej firmy nie ogranicza się tylko do poszerzania oferty, robimy wszystko, aby klient był zawsze usatysfakcjonowany, a nad wszystkim czuwa nasz szef, który jest rodowitym Włochem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów oraz wielu przyjemności związanych z odkrywaniem tajników prawdziwej i niepowtarzalnej kuchni włoskiej.


Zadzwoń do nas:

+48 695 70 71 75

Newsletter

Wpisz swój email, aby się zapisać